II. Nyárfelező – Molnár András Asztalitenisz Emlékverseny

1. A verseny célja: Megemlékezés egyesületünk játékosáról Molnár Andrásról. Versenylehetőség biztosítása Pápa város, Pápa környéke és Veszprém megye asztalitenisz játékosainak számára.
  2. Időpontja: 2021.07.17. – szombat – 9:00 (ajtónyitás 8:00)
  3. Helyszíne: Pápa, Jókai utca 18., Tarczy Lajos Általános Iskola tornaterme, belépés a hátsó bejáraton (Ady Endre sétány)
  4. Célcsoport: Legfeljebb megyei osztályban versenyző felnőtt és utánpótlás játékosok, akik nem szerepeltek 4 fordulónál többet férfi NB-s kiírásban.
  5. Korcsoportok: Felnőtt férfi és női, U19 fiú és leány, U13 fiú és leány
  6. Díjazás: Serleg az abszolút győztes férfi és női versenyzőnek, érem az 1-3. helyezetteknek. Érmet korcsoportonként legalább 4 versenyző indulása esetén osztunk.
  7. Lebonyolítás: Svájci rendszer, minimum 6 fordulóval. A résztvevők a soron következő fordulókban azonos, vagy majdnem azonos győzelemszámmal rendelkező ellenfelet kapnak. A győztes az adott korcsoport legmagasabb pontszámmal rendelkező játékosa. Érmes helyezés eldöntésére várhatóan helykijátszó meccset rendezünk.
  9. Nevezési határidő: 2021.07.14. – szerda – 20:00
  10. Nevezési költség: Felnőtteknek 1000 Ft/fő, utánpótlásnak 500/fő,
    PÉKA játékosoknak ingyenes.
  11. Egyéb: Váltócipő kötelező. A versenyen védettségi igazolvánnyal, vagy bármilyen sportághoz kapcsolódó versenyzési engedéllyel / igazolással lehet indulni. Az öltözőben hagyott értékekért nem tudunk felelősséget vállalni. Sportorvosi nélkül saját felelősségre lehet indulni. A változtatás jogát fenntartjuk.

A verseny megrendezését Pápa Város Önkormányzata, a PÖFET, a Fuky-Csoki és a Piller Dekor támogatja.